Píšu na téma móda a kosmetika

Jaké plavky vám vyhovují nejvíc ?

9. června 2012 v 12:29 | Pucíček
Nedávno tu článek o plavkách na léto už byl. Byla to ovšem inspirace zaměřená na jeden druh plavek. Zde chci zveřejnit několik tipů plavek. Které vám vyhovují nejvíce ? Koláže s plavkami jsem tvořila sama. Vždy když je rozkliknete tak se vám ukáží podrobnější informace o plavkách.

1. Retro
Móda se opět vrací. Puntíky nic nezkazíš.
Swimsuit 2012 - retro

Hřebeny a kartáče

2. června 2012 v 11:19 | Pucíček

Hřebínky

Pro zajímavost něco z historie: První nalezené hřebeny jsou i několik tisíc let staré. Vyráběli se především z dřeva a rohů zvířat. Byli používány hlavně k vyčesávání vajíček vší. V dobách starověkého Říma se používaly olověné hřebeny, které namočené do octa barvily vlasy na černo. S tím pak souvisely otravy olovem.
Hřebeny se ovšem v minulosti používaly hlavně jako ozdoba do vlasů.

Summer fashion 2012

17. května 2012 v 9:00 | Pucíček

Náramky

Barevné a hravé.
Bracelets for Summer 2012

Bodová dieta

24. února 2012 v 14:00 | Pucíček
Každé jídlo má přidělený určitý počet bodů a vy můžete určitý počet bodů denně sníst. Počítání bodů je přesnější než počítání kalorií. Body jsou rozděleny i podle toho jak jsou potraviny vhodné pro držení diety atd.
Musím ale upozornit že bodová dieta vlastně není dieta. Jde jenom o určitý způsob kontrolování příjmu potravy. To zda zhubnete záleží na mnoha dalších věcech. Například na vašem metabolismu, jaké potraviny si vybíráte a jak je kombinujete nebo třeba na vaší životosprávě.
 
 

Reklama