ostatní

Strašidelná zámek, Dolní Rožínka (fotky a postřehy)

21. srpna 2012 v 9:00 | Pucíček

DRAXMOOR

Po zaplacení vstupného vkročíte do místnosti (samozřejmě spoře osvětlené), kde si můžete prohlédnout různé loutky. Poté jdete do 3D kina (vstupuje se vždy asi po 10 minutách). To trvá asi tak šest minut. Je to vlastně kreslené a o tom, že vás čarodějnice provádí jejim hradem. Na mě to působilo spíš směšně (prostě puberťačka), ale ségra se bála.

Potom nás všechny (celou skupinku lidí co byla v kině, zhruba 12) pustili na prohlídku. Vedli nás šipky. Procházeli jsme temnými uličkami a vždy přišli do místnosti s nějakou strašidelnou pointou. Nikdy nikdo nechtěl jít první, protože se báli co na ně vybafne. Několikrát na nás někdo vybafl a nakonec jsme jeli strašidelným výtahem.

Ze zámku jsme vyšli na nádvoří kde bylo občerstvení, suvenýry, skákací hrad, WC a dva kočáry ve kterých jsme se mohli vyfotit.

VŠECHNY FOTKY NAJDETE >ZDE< SPOLEČNĚ S FOTKAMI Z KROKODÝLÍ FARMY.
Pro zvětšení klikni na fotku.

Pohled zepředu.

Krokodýlí park, Dolní Rožínka (fotky a postřehy)

16. srpna 2012 v 20:10 | Pucíček
Byli jsme na výletě a zavítali jsme i do Krokodýlího parku alias farmy v Dolní Rožínce. Čekala jsem a tak to i popisovali, že tam má bý expozice s živými krokodýly. Takže zeď vám popíšu jak a co tam bylo.

Vešli jsme do tmavé vstupní místnosti co připomínala stodolu. Tam jsme zaplatili vstupné a hned u vchodu byl obchůdek se suvenýry a chlazenými nápoji. Byla tam expozice s názvem ,,Safari". Byly tam vlastně jen dva jeepy a do jednoho se dalo vlézt a v něm se vyfotit. V zadní části bylo mini kino kde pouštěli nějaký dokumentární film. No a podél jedné stěny byla terária s třemi malými kajmani, sklípkanem a nějakým hadem. Potom tamm byl ještě nějaký ještěr a vedle jeho terárka je malé s malinkatými bílými myšky na krmení.

Potom se vešlo na dvorek. Žádná jiná živá zvířata tam už nebyli. Bylo to tam rozdělené na několik částí. První byla pro děti se soškama ze Shreka, Madagaskaru a Doby ledové. Uprostřed byli ohrady, kde kdysi nejspíš byli nějací krokodýli. Tentokrát tam byli sošky, krokodýlů a obřích želv. Poslední část byli stěny pomalované různými místy. Bylo to zařízeni to, že když se před nimi vyfotíte tak vytvoří 3D efekt. Celý areál byl zkrátka určen pro vytváření různých fotek. Pro mě, která ráda fotí a je ráda focena to byl ráj =D.

Pro zvětšení fotek na ně klikněte.
VŠECHNY FOTKY NAJDETE > TADY <.

Na Oslíkovi.

Program na úpravu fotek: Picasa 3

19. června 2012 v 15:39 | Pucíček

STÁHNI (Bezplatně a bez omezení !)

Toto je program na úravu fotek. Jsem s ním spokojená. Zatím se s ním ještě učím a plně neznám všechny jeho funkce, ale několik vám jich zde představím.

Deníček a vše kolem něj

17. února 2012 v 15:20 | Pucíček
Deníček je oblíbený spíš u holek než u kluků. Já ovšem nevidím důvod, proč by si ho nemohli psát i kluci. Vždyť oni mají taky pocity z kterých se potřebují vypsat. A to i když je kolikrát skrývají.

Desatero úspěšného blogu

12. února 2012 v 13:10 | Pucíček
 1. Aktivita - Minimálně jeden článek za dva dny.
 2. Design - Měl by vystihovat obsah vašeho blogu. Nemusí být složitý. Stačí když bude sladěný, nebude kříklavý a když písmo bude dobře čitelné.
 3. Menu - Může být, ale nemusí. Nepřecpávejte ho zbytečně obrázky a kdoví čím. Mělo by být přehledné.
 4. Obsah - Buď originální. Piš vlastní články. Nikoho nezajímá článek který si může přečíst na každém druhém blogu.
 5. Udělej si pravidelné náštěvníky - Já upřímě SB a Affs nefandím. Adminky takzvaných spřátelených blogů ve většině případů si článek ani nepřečtou a jen napíšou ,,obíhám". Udělej si ,,blogové přátele" kteří na váš blog budou chodit protože chtějí a ne protože musí. Lidé také zavítají na váš blog když vy jim na tom jejich necháte komentář. Ale ne reklamu. Prostě smysluplný komentář k článku.
 6. Jak si také získat pravidelné návštěvníky - Aby si váš blog návštěvnící zamilovali musíte je tam nějak dostat. Proto hodně blogerů používá tento trik. Napíší článek a potom ho zveřejní pár sekund před časem který má na konci nulu (například: 2h 29min 57s nebo 22h 59min 58s). Tak dostanou svůj článek na hlavní stránku což je obrovská reklama.
 7. Hlaste se do soutěží - Pokud máte čas tak bloger ocení když se přihlásíte do soutěží na jeho blogu. Když vás zrovna nebaví vyplňovat bleskovky a shánět hlasy tak se můžete přihlásit do různých Grafických a Fotografických soutěží. Tam většinou hodnotí adminka.
 8. Nestěhujte se z blogu na blog - Návštěvnost nepříde hned, ale časem. A vůbec tomu nepomůže když se budete stěhovat z blogu na blog. Adminky z velkou návštěvností většinou blogy mají už dlouhou dobu.
 9. Zaměřte se na jednu skupinu - Nikdy se nezavděčíte všem. Někdo má rád blogy o celebritách, někdo o módě, někdo autorské blogy a někdo deníčkovské. Vyberte si téma které vás nejvíc baví a na to se soustřeďte.
 10. Dejte adresu přátelům - Já upřímě bych nechtěla aby o mém blogu vědělo celé okolí, ale komu to nevadí tak mu to určitě zvedne návštěvnost.
 • Dle mého názoru to jde ovšem i bez bodů 10.

Bermudský trojúhelník

6. ledna 2012 v 14:20 | Pucíček
Ve fyzice jsme vedli diskuzi o různých věcech a padlo tam i něco o Bemudském trojúhelníku. Proto jsem se rozhodla napsat o něm článek.

Blog.cz vs Blogspot.com

31. prosince 2011 v 9:09 | Pucíček

PF 2012

Tenhle článek věnuju pro ty, co se rozhodují, jestli si založit blog na blog.cz nebo na blogspot.com. Tento nápad jsem měla dávno, ale neměla jsem dost zkušeností, abych ho napsala objektivně.
 
 

Reklama