Inspirace

Šaty

3. srpna 2012 v 19:20 | Pucíček

Krajky

Lace Dresses

Moje nehty: Stříbrný proužek

3. srpna 2012 v 12:59 | Pucíček
Nejradši mám úplně jednoduché vzory a ty na kterých se nedá nic zkazit. Proto jsem se rozhodla namalovat jen stříbrný proužek. Moje spokojenost 90%. Ve skutečnosti to vypadá o něco lépe.

H&M - Podzimní kolekce 2012

26. července 2012 v 16:39 | Pucíček
Tak co ? Zdá se mně že je čas pomale obnovovat podzimní šatník. Můžete se inspirovat podzemní kolekcí z H&M, která je letos velmi elegantní.
Celý set můžete najít TADY.

Mně osobně tato kolekce nepadla zrovna do oka. Vybrala jsem pár kousků, které mě zaujali.
Co na ni říkáte vy ?

Moje úlovky 0.3 aneb budu mít basebollovou mikinu

30. června 2012 v 9:00 | Pucíček
Dneska má táta oslavu narozenin, musím uklízet a tak obecně nebudu mít moc čas. Proto mám článek přednastavený.
Fotky mám z e-shopů ve kterých jsem to koupila. Nechtělo se mě to fotit.

Ulítávám na tričkách s nápisky. Tohle mám už doma. Jsem spokojená.

Bonprix: Skvělé plavky za přijatelné ceny

29. června 2012 v 20:10 | Pucíček
MOC DĚKUJI DARK SAYU ZA NOVÝ DESIGN

Ještě nemáte plavky ? Nejvyšší čas si je pořídit. Zde máte tipy na krásné plavky. Jsou k nim připsány i ceny. Všechny jsou z internetového obchodu Bonprix. Nechci tu dělat tomuto obchodu reklamu, ale myslím že tam prodávají úžasné věci za přijatelné ceny.

549 kč, Bonprix
Úžasné plavky bez ramínek za skvělou cenu. Úžasné na nich je, že když vás omrzí třeba modrá barva tak je otočíte a z druhé strany jsou šedé. Jsou oboustranné a jako by jste měla dvoje plavky.

Moje úlovky 0.2

12. června 2012 v 13:59 | Pucíček
Nejspíš mám nějakou střevní chřipku. Z neděle na pondělí jsem celý den zvracela a včera jsem se vůbec nemohla ani pohnout z postele. Za celý den jsem měla jen jeden suchý rohlík a pár piškotů. Modlila jsem se aby to nebyla zase salmonela nebo něco podobného.
Dneska ráno už je mně naštěstí lépe. Tedy v rámci možností. Aspoň se mě už nechtělo zvracet. Bohužel sem se na snídani přecpala rovnou třemi rohlíky a tím jsem si zrovna nepomohla. Vůbec nevím kdy půjdu do školy. Aspoň mám víc času na blog. Včera jsem sice neměla sílu dojít ani ty dva metry od postele pro noťas teď ovšem už je nuda a tak jsem si tam došla =DD.

Byla tady žádost abych vám ty plavky vyfotila. Tak tady jsou.

Inspirace #1 - Plavky

3. června 2012 v 7:09 | Pucíček
Léto se blíží. Už pomale přemýšlím nad novými plavkami. Hodlám na ně použít peníze za vysvědčení tak snad mě je mamka nezatrhne kecama jako ,,Vždyť už jedny máš" a pod.

Strašbě se mě líbí tento druh vršku. Bohužel si myslím, že při plavání je to dost nepohodlné. Co myslíte ? Máte je ? Nepadají při plavání nebo je to doopravdy jenom na opalování ?
Tumblr_ljw4f5p1dq1qf7ikto1_500_large

Moje úlovky

20. května 2012 v 9:00 | Pucíček
Sportovní kraťase.
 
 

Reklama