Krokodýlí park, Dolní Rožínka (fotky a postřehy)

16. srpna 2012 v 20:10 | Pucíček |  ostatní
Byli jsme na výletě a zavítali jsme i do Krokodýlího parku alias farmy v Dolní Rožínce. Čekala jsem a tak to i popisovali, že tam má bý expozice s živými krokodýly. Takže zeď vám popíšu jak a co tam bylo.

Vešli jsme do tmavé vstupní místnosti co připomínala stodolu. Tam jsme zaplatili vstupné a hned u vchodu byl obchůdek se suvenýry a chlazenými nápoji. Byla tam expozice s názvem ,,Safari". Byly tam vlastně jen dva jeepy a do jednoho se dalo vlézt a v něm se vyfotit. V zadní části bylo mini kino kde pouštěli nějaký dokumentární film. No a podél jedné stěny byla terária s třemi malými kajmani, sklípkanem a nějakým hadem. Potom tamm byl ještě nějaký ještěr a vedle jeho terárka je malé s malinkatými bílými myšky na krmení.

Potom se vešlo na dvorek. Žádná jiná živá zvířata tam už nebyli. Bylo to tam rozdělené na několik částí. První byla pro děti se soškama ze Shreka, Madagaskaru a Doby ledové. Uprostřed byli ohrady, kde kdysi nejspíš byli nějací krokodýli. Tentokrát tam byli sošky, krokodýlů a obřích želv. Poslední část byli stěny pomalované různými místy. Bylo to zařízeni to, že když se před nimi vyfotíte tak vytvoří 3D efekt. Celý areál byl zkrátka určen pro vytváření různých fotek. Pro mě, která ráda fotí a je ráda focena to byl ráj =D.

Pro zvětšení fotek na ně klikněte.
VŠECHNY FOTKY NAJDETE > TADY <.

Na Oslíkovi.


Mamka, ségra, Fiona a (nějakej pošahanej) Shrek.

Čínská zeď.


,,Sakra, co ten plameňák dělá ?" =D

Diego.
 


Komentáře

1 Lanna Lanna | Web | 16. srpna 2012 v 20:18 | Reagovat

Ahoj :) Fotíš ráda? Mám na blogu soutěž ;)

http://darkrainbow.blog.cz/1208/sonfotku

2 Elíšek Elíšek | Web | 16. srpna 2012 v 23:17 | Reagovat

Prostě nádherné fotky tam bych se taky chtěla zajít podívat krásně fotíš ;) potvrdila jsem si tě na weheartit ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama