Žiju si svůj diskopříběh...

8. června 2012 v 16:09 | Pucíček |  O mně a mém životě 2
Nejspíš se vám blbě ukazují videa. Mělo by se vám správně ukázat čtyři. Kdyžtak aktualizujte stránku.

NAPSÁNO 7.6.2012.

Spočítala jsem to a já se budu učit už jen deset dní. Navíc nám prý ještě přibyde poslední týden nějaké požární cvičení a možná sportovní den. Yeeeaaah.


Dneska jsme jeli na exkurzi. Jakože celke zajímavé, ale to chození jako....=X. Jsem byla celá šťastná že jedeme zpátky vlakem a už nemusím jít nikam =D. Jsme byli v hrobce, kapli, zámku, muzeu, na tvrzi a v kostele. Před tím muzeem byla zhruba pět kilometrů dlouhá cesta pěšky. Navíc ještě příšerným vedrem (naštěstí jsem se ráno namazala, rozhodně nepotřebuji vypadat ještě víc jako rajče). No tak jsme si já a další čtyři lidi sedli hned na židle u vchodu a tam seděli celou prohlídku =D. Akorát na konec jsme si stoupli aby to nevypadalo blbě =D.

Ještě trénink a zítra nejdu do školy. Bohužel náladu mi kazí fakt že mamce blbne auto. V sobotu máme jed pro ty plavky. Mamce se zase přehřívá auto i pře to, že bylo celý týden na opravě. Taťka nás tma rozhodně neodveze a mamka s jeho autem neumí jezdit. Autobusem se mamce nechce. Možnost je, že autobusem pojedu sama, ale v okamžiku kdy budu přestupovat z autobusu na tramvaj tak se ztratím. Šaliny nejsou moje silná stránka.

Hlavně že se znám... Keci rodičů a všech ostatních mě můžou být u prdele. Já si žiju podle SEBE.

Taky jste se včera nebo někdy dívali na Diskopříběh ?

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

NAPSÁNO 8.6.2012.

Dneska jsem nebyla ve škole. Do naší obce přijeli komise ze soutěže ,,Obec roku" a tak si většina lidí vzala dovolenou nebo nešla do školy. Každý tam předvedl co umí. Tedy my jsme to posrali, ale myslím že když tomu nerozumí tak jim to tak ani nepřišlo. Myslím si, že celkové to naše vesnice měla dobře zorganizované a možná máme šanci na úspěch.

Předposlední týden pojedemena třídenní výlet se školou. Potřebovala jsem nějaký větší baťoh, protože my na to nejsmedoma zařízení a tak jsem požádala mamku jestli by mě nesehnala krosnu. Krosnu sehnala, ale doopravdy velkou. Měří zhruba metr. No na sto procent budu mít na výletě největší baťoh. Nechápu jak některým spokužákům může stačitjenom baťůžek co mají normálně do školy. Už jenom osuška by mě zabrala většinu místa v baťohu.

Doga...Další super skupinaco jsem objevila.

Váš Pucíček
 


Komentáře

1 Any :) Any :) | Web | 8. června 2012 v 16:16 | Reagovat

Hezký článek :D

2 DJ G!RL DJ G!RL | Web | 8. června 2012 v 16:25 | Reagovat

pekny blog ;-)

3 Xoxo Nell Xoxo Nell | Web | 8. června 2012 v 21:17 | Reagovat

taky si tak začnu žít:)
Jinak Ti moc děkují:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama