20-22/06/12 - Školní výlet

22. června 2012 v 20:00 | Pucíček |  O mně a mém životě 2
Už jsem se dnes vrátila ze školního výletu. Závěr ? Nebylo to tak hrozné jak jsem si myslela =D. Hlavně jsem měla strach že se budeme muset tahat s tou obrovskou krosnou několik kiláků z autobusu do kempu.

První den jsme měli sraz na vlakovém nádraží tak jsem myslela, že pojedeme vlakem. Naštěstí pro nás přijel autobus. Ten nás zavezl do skanzenu s názvem Veselý kopec. Tam jsme chodili a pak plnili nějaké úkoly. Ze skanzenu nás zase autobusem odvezli až do kempu. Musím říci že na školní výlet to bylo dost luxus ubytování. Každý pokoj měl vlastní sociální zařízení.


Druhý den jsme šli pěší tůru. Bylo to celkem v pohodě. Ušli jsme tak dohromady 14 km. Šli jsme na Devět skal. Zkrátka vysoká hromada šutrů s perfektní vyhlídkou. Hráli jsme různé hry, opíkali špekáčky, koupali se v rybníku a plno dalších věcí. Nejlepší byli snídaně. Úplně mega výběr který vám přinesli doslova pod nos.

Poslední noc se strhla příšerná hádka. Zkrátka jsou tam dvě nebo tři holky co se navzájem pomlouvají. Tam ot nějak vypěnilo. Všechny holky se do toho začali také pléct. Řešili to až zhruba do tří ráno a stejně se nic nevyřešilo. Akorát se rozhádalo plno lidí =(. Nejspíš to bude mít nějakou dohru, protože ty ,,aktivní" chcou aby se všechny holky o přestávce sešli a dořešilo se to.

Jedna moje fotka před odjezdem. Měla jsme foťák takže určitě co nejdřív vytřídím fotky a dám je sem ;).

Přemýšlela jsem o celkovém vzhledu a organizaci blogu. Nepadlo mě udělat asi zhruba tři rubriky. Deníček, články a fotky. Což souvisí i s novým designem. Promyslím to. Teď mám plno času. Tréninky skončili, známky uzavřeny a pohodička.

Váš Pucíček
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama