18/06/12

18. června 2012 v 10:39 | Pucíček |  O mně a mém životě 2
O víkendu jsem nevzala foťák takže vám musí stačit fotka, která je ze stejné soutěže ve stejném městě, ale 2 nebo 3 roky stará.

Poslední dobou si do školy chodím jako do holubníku. Budu mít zanedbaných hodin jak sviňa. No co, mě už je to jedno. Dneska jsem měla být zkoušená z dějepisu. Ta známka rozhodne o mé konečné známce. Ve čtvrtek jsem si u ní trochu šplhla. Pořád jsem se hlásila a tak říkala, že možná by mi tu jedičku mohla dát když se tak snažím. Uvidíme. Možná mě zítra ještě vyzkouší takže musím být připravená na vše.


Celý víkend mi bylo špatně tak jsem zůstala ještě jeden den doma. Docela se to bodlo, protože za ten prodloužený víkend jsem totálně utahaná. Navíc jsem se do postele dostala až po půlnoci. Kdybych byla zkoušená dneska + občanka tak bych leda rupla.

S výkonem který jsme podali o víkendu na soutěži jsme na 1000% spokojení. Nakonec jsme skončili 4. z 10 takže 4. z celé ČR. Myslím si, že někteří porotci nebyli moc loajální. Neberte to tak jako že ,,No jo, nejsou první tak si musí stěžovat". Například na jedné z prvních příček byl týmo kterém všichni tvrdí jak je hrozný a někde v zadu na 7. byl tým který jsme považovali za jeden z našich největších soupěřů. Prostě nechápu.

Pro rekapitulaci (hlavně pro mě):

DNES
Jít na třešně + vzít foťák. - Jak vidím tak přes tu dobu co jsem tu nebyla se už pořádně začervenali. Byl by hřích je tam nechat.
Opalovat + učit. - Přijemn= spojím s užitečným. Natáhnu se na zahradě na lehátko a půjdu se učit.
Očkování. - Jedu na očkování odpoledne. V souvislosti s tímto mě úplně vytočila mamka. Nebudu zde nic vypisovat, protože to by bylo vážně na dlouho.
Články + nový design. - Musím napsat a přednastavit nějaké články. Také zkusím popřemýšlet o novém designu.

ZÍTRA
Knihovna. - Musím vrátit a pučit si nové knížky na dovolenou.
Balit. - Pojedu se školou na výlet.

20. - 22.6.2012.
Výlet. - Nechce se mě. Trmácet se v takovém vedru někde po skalách. (Dneska jsem se ráno púodívala z okna a 37°stupňů. Tak co to teda doprdele je ?) Dívala jsem se na předpověď a mělo by se aspoň trošičku ochladit a možná nějaké bouřky. Doufám že bude příšerně ít a nevytáhnem nohy z penzionu.

7. - 14.7.2012.
Dovolená. - Hlásím to trochu předčasně. Už se těším ♥. Jako vždy jedeme s kámoškou a její rodinou. Prostě nej ♥.

Zatím pá.
Váš Pucíček
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama