03/06/12

3. června 2012 v 8:59 | Pucíček |  O mně a mém životě 2
Tumblr_m4xrhfpcm61qieq9mo1_500_large

NAPSÁNO DNE 2.6.2012.:

No, začnu od včerejška. Celkem nic extra. Fyziku jsem dala na jedna nebo dvě. Což je pohoda, protože i kdybych dostala dvojku tka mám stejně na vysvědčení za jedna. Po škole jsme jeli s mamkou nakupovat. Jeli jsme jenom na do Penny, ale stejně jsme se zastavili ještě v Kice (Kika bez Kiky, ke Kice.....no prostě nevím jak se to zkloňuje). Musím říci že tam mají úžasné věci, nízké ceny a bohužel kvalita na nule. Řeknu vám, že lepší kvalitu mají i u vietnamců, ale stejně si tam občas něco koupím. Mají tam například hezké doplňky, psací potřeby a plno dalších serepetiček co jinde nenajdete.


Včera jsem si tam koupila kkrásné modré náušnice. Je to sada. Dvě velké a potom ještě menší do druhé dírky. Hřebe (odtuď vznikl nápad na dnešní článek ,,Hřebeny a kartáče") Potom ještějsem tam uviděla kraťase na spaní. Bylo to něco mezi trenkama a kraťasama tak jsem to prostě musela vzít =D. Stálo to navíc jenom stovku. No a abych k tomu rovnou měla i vršek tak jsem si vybrala takové obyčejné tričko na stovku z příjemného materiálu. Celkem celé pyžamo mě stálo 200 a jsem s ním spokojená.

Ještě taková jedna příhoda. Když jsme nakupovali v Penny tak samozřejmě u pultu stojíme s naším obvýklým nákladem, který se nám ani nevejde na ten pás. Za náma stál asi pětiletý chlapeček s jeho tatínkem a oproti nám měli asi jen pět rohlíků a Kinder Bueno. Najednou ten chlapeček říká ,,Pání. Ty mají věcí. Oni musí být bohatí". =DDDD No celkem vtipny. Prý mamka ,,Ne. Jenom máme náročné děti."

Text nic moc, ale ten refrém je vážně chytlavej =D.

Dneska mě chytla múza. Už zase mám nápady na články. Nic méně je mě špatně. Proto jsem si uklidila v pokoji, obalila sýr, napsala článek a pak usla. Spala jsem zhruba do čtyřech. Musím říci, že mě je ještě daleko hůř. S kámoškou jsme byli domluvené, že půjdeme hrát ven fotbálek. Samozřejmě sem to musela zrušit. Samozřejmě že mě to totálně sere, protože jsem se těšila.
Navíc přišla si za ségrou hrát kámoška. Nevím kam ta mládež spěje. Nejrači bych to všechno vyliskala.To je půl hodiny nutíte aby si uklidili. Když se konečně do toho pustí tak s tím začnou třískat a ječet na ně můžete jak chcete. Nakonec jsem po ségře začala házet plastové nádobíčko.

Teď se musím zotavit. Zítra máme generálku před obcí roku. Navíc teď potřebuji dva pátky po sobě vypadnout ze školy, takže nemůžu být nemocná.

NAPSÁNO DNE 3.6.2012.:

Když jsem projížděla YouTube tak jsem narazila na jednu super rockovou skupinu. jmenuje se ŠkWor. Nevím jestli je někdo zná, ale jejich písničky jsou vážně dobré =). Tady jich pár máte (jelikož jsem zrušila rubriku "videa" tak všechny písničky budu teď cpát sem):


Už je mě lépe. Těším se na tu odpolední generálku. Aspoň nebude doma nuda. Z nudy potom totiž jím všemožné sladkosti. Dneska jsem se rozhodla držet dietu a myslím to vážně smrtelně vážně. No...všichni známe jak já držím diety (,,Sladkosti a já ? Dávno prohraná bitva!"). Ovšem snažím se...

Tumblr_m3yj7vkmzs1rts2goo1_400_large

Nesnáším lidi co za zády pomlouvají, ale tváří se jako nejlepší přítel.

Váš Pucíček
 


Komentáře

1 Sejbi. Sejbi. | Web | 3. června 2012 v 19:47 | Reagovat

děkujuu:), jo z tema dnešníma dětskama máš pravdu,to je děs, jenom sedí u počítačů, to já když bnyla malá byla celej den venku,jen přišla dom na oběd a letěla jsem zase ven, aji už dvouletý dětska jsou závislí na pc..nechápu..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama