21.4.2012. - 23.4.2012.

23. dubna 2012 v 16:20 | Pucíček |  O mě a mém životě

21.4.2012. - 22.4.2012.

Tak tenhle týden bylo Mistrovství Moravy a Slezka sóla a dua v mažoretkách. Soutěž pořádal náš tým, takže jsme to neměli moc daleko. S výsledkem jsem spokojená. Jak to dopadlo ? Čtěte dál.

V sobotu jsem byla jako pořadatel a fanynka. Celkem pohoda. Večer mě strašně bolela hlava. Včera už to byl den D. Česání, líčení a nervozita. Celkem nás původně v kategorii (junior mladší) bylo 18. Potom 4 ani nepřijeli takže nás nakonci cvičilo jen 14. Jako jediná kategorie jsme v neděli šli na dvě kola. Nejdřív jsme cvičili a nejlepších 9 postoupilo do dalšího kola a ti cvičili znovu.

První jsme zblbli. Teda spíš já. Ale přesto jsme postoupili do druhého kola. =))))))) No a potom jsem na sebe vylila pití. Když jsem ho otevírala tak na mě úplně vyprsklo. Naštěstí trenérka hned běžela pro n. Vysušila jsem je poměrně rychle. Zůstal tam ale bohužel světlý flek. Teď se šaty perou takže doufám zmizí.

Když jsme šli po druhé tak se nám to povedlo daleko lépe. Jediné chyby které jsme si byli vědomy po vystoupení byli dva pády hůlky. Následovalo už jenom dlouhé čekání na vyhlášení. Když došlo na vyhlášení tak se všichni sešli na place. V naší kategorii četli postupy na MČR. Nás nepřečetli tak už jsem byla smířená s tím že nepostupujem. No a co ? Život jde dál. Když jsme si potom šli pro papír kolikátí jsme celkově byli a podrobnější hodnocení od porotců tak najednou ,,Vy postupujete !". Já samozřejmě ,,Cože ?". A fakt že jo =D. Byli jsme čtvrtí. Já se asni nemohla z toho vzpamatovat. Celkově být čtvrtí z 14 (18) je doopravdy krásny, zvlášť když jsme byli poprvé s duem na soutěži.

Já jsem ta dole a nahoře je M..Těsně předtím než jsem se polila.

23.4.2012.

Dneska se měla uskutečnit akce A. Bohužel vám nemůžu říci o co jde, protože by to mělo být tajné (i když někteří lidé to vykecají každému kdo jen trochu vypadá jako jejich přítel, na nikoho tím nechci narážet ani tak nějak). Všechno bylo domluvené. No a M. si začne zvracet. Jsem nasraná ? No jasně že jo, protože sem to hned musela všechno rušit a dalo nám to práce aby jsme se dopracovali až sem. Je mě jasné že za to nemůže a ani kvůli tomu na ni nemůžu být nasraná, ale už nemám chuť domlouvat to na jinej termín protože skoro určitě vím že zase nebude moci jed.

Jinak dneska volno díky tomu že na škole probíhají přímačky. Odpočívám, uklízím, chystám se do školy a studuji hodnocení od porotců. Musíme máknout a ještě se zlepšit aby jsme na MČR měli šanci. Dneska se tu také vystřídali asi 4 designy. Nakonec je tu tento.

Váš Pucíček
 


Anketa

Zahraniční vs. čeští a slovenští interpreti

zahraniční
čeští a slovenští

Komentáře

1 Vanessa Vanessa | Web | 23. dubna 2012 v 16:29 | Reagovat

hezký blogís!

2 Mara Rose Mara Rose | Web | 23. dubna 2012 v 17:09 | Reagovat

Když jsem byla malá, také jsem chodila do mažoretek, asi dva roky. :)
Máte krásné oblečky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama