15/03/12

15. března 2012 v 16:49 | Pucíček |  O mě a mém životě
Dneska rychle a stručně. NESTÍHÁM. Je to šíleny =D No tak začnem ránem.


Do školy jsme jeli autem takže v poho. Škola super až na to že jsme v tělocviku hráli celou hodinu přehazku a některé holky cvičili gymnastiku na závody. Nakonec je učitelka pustila brzo a my jak idioti uklízeli nářadí místo nich co jsme vůbec nepoužíváli a ještě navíc přes přestávku. TVL.

Po škole mě hned vyzvedla mamka autem a jeli jsme nakupovat. Jeli jsme někam ,,daleko". Mamka se chtěla podívat co tam mají za oblečení (já tam samozřejmě nechtěla). Nakonec jsme zjistila že tam mají velké hov*o. Navíc mě mamka celou dobu nadávala jak jsem drzá. A to jenom proto že jsem řekla, že v autě smrdí mák a tak si musím pootevřít okýnko (zní to docela tipně =D). BÓÓŽE. Naštěstí jsme hned na začátku jeli do Penny. Koupila jsem si čokoládové lízátka které mě pomohli přečkat celý tento stresující nákup.

Potom jsme tedy jeli ještě do našich ,,ověřených" obchodů. Sice tam nebylo vše co jsem si chtěla koupit, ale já jsem ráda že už jsem doma =D Dělám si úlohy přičemž zjišťuji že půlku potřebných učebnic jsem si nechala ve škole.

Za chvíli jdu na trénink. Po tréninku si zkusím píchnout ty uši. Zítra napíšu jak to dopadlo. AU. Jinak zítra mám už od půl paté taneční průpravu. Nějaký článek možná přednastavím ;)
Zítra máme první dvě hodiny nějakého klokana (matematická soutěž) což je v poho. Lepší než se učit =D Akorát ta taneční průprava. NJN. Sice mě po tom druhý den bude všechno bolet, ale já se těším. Baví mě cvičit. Je to lepší než sedět u počítače nebo snad ne ? Podle mě jo. I když trénink hned druhý den ráno v devět není úplně ideální =D

Váš Pucíček
 


Anketa

Vrátíš se sem ještě ?

ano
uvidíme
ne

Komentáře

1 ladyweronique ladyweronique | Web | 15. března 2012 v 20:03 | Reagovat

Názorna ukázka šilneství :D Já se na tu taneční průpravu teda netěším jako :D :D To bude zase bolení celého těla :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama