Diary of 3.2.2012.

3. února 2012 v 16:29 | Pucíček |  O mě a mém životě
Tumblr_lqv2q5a6su1qkd0cdo1_500_large

Jak jste si užili první den prázdnin ? My jsme jeli s kámoškama nakupovat.


Nenakupovali jsme nějak moc oblečení či tak, ale prostě jen tak jsme lítali po obchodech a stavili se také v cukrárně. ( Nový tip pro zlatníky. Za pult si dejte velikího rotvajlera. To zloděje odradí. ) Dobry bylo když si kámoška vybírala barvu na vlasy. Nejdřív jsme tam kdoví jak dlouho čupěli tři v úzké uličce a dívali na barvy. No a potom ještě vedla půlhodinový rozhovor s mamkou. Nakonec si šla koupit barvu do jinýho obchodu =D
Dobry bylo taky když si kámoška kupovala kabelku. Je rozhodně hodně váhavá a přísahám, že si ji vybírala asi půl hodiny. Nakonec si ji teda koupila.

Já jsem si koupila jen pár drobností. Lak na nehty (tmavě zelený se třpytkami), nějakou pomůcku na dělání drdolu (zkusím to vyfotit), obal na mobil, časopis, a natáčky (díky mě hřívě rači dvě sady). Jestli se to povede tak zítra vám sem dám fotku jak vypadám s natočenýma vlasma.

Na základě koupi časopisu jsem také došla k jednomu závěru. Zruším si předplatné Brava a zavedu předplatné Epochy. Proč ? Epocha je levnější. Je zajímavější (v Bravu melou všechno pořád dokola). A čte ho celá rodina. Nejdřív musím zrušit předplatné Brava, ale nevím jak. Na stránka rozhodně nemají zrušit předplatné.

A nakonec rychlé info. Druhou variantu designu mě má grafička poslat dnes večer (jsem moc vybíravá). Zjistila jsem, že kámoška s kterou mám duo může chodit už na tréninky. Což je rozhodně úžasné, ale zároveň to znamená 5x týdně (o jarákách) asi hodinu a půl trénink. Jinak mě akorát sere že se musím učit na tu debilní poznávačku.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama