26.2.2012. // Bowling

26. února 2012 v 18:15 | Pucíček |  O mě a mém životě
eee
Nejsem sice na žádné affs, sb, bleskovky, tipovačky a podobně, ale přesto jsem si adoptovala pixelku. Pojmenovala jsem ji Snížek (no co, nejsem žádnej machr na jména). Domov má na blog Emily. Bude to maskot blogu. Umístila jsem ji do volitelného dolního boxu.

Včera jsme byli na bowlingu v Olympii. Jeli jsme já, mamka, její dvě kámošky a jejich děti. Naštěstí jela i kámoška takže OK.


Problémy začali už cestou. Mamka měla úplně stres z toho že pojede sama autem do Brna =D. Nechápu. bych tam trefila i já.
Trefili jsme tam teda v pohodě. Bowling byl super. I když jsme hráli jen my ,,děti" a mamky seděli a tlachali o problémech lidstva. Byl to normální bowling akorát po stranách byli mřížky (které se dali oddělat) aby koule nepadla do žlábku. Proto se trefil i úplnej idiot.

Cestou zpátky jsme se stavili na večeři. Jsem si pochutnala. Úplně plná. Div na mě ty rifle nekřupli. Samozřejmě, že jsem hned večer ještě musela zdlábnout půj čokolády. No jo. Jakákoliv dieta je u mě marná.

Dneska jsme měli jet na návštěvu, ale asi nepojedem. Ségra kašle (to kašle pořád takže nechápu co je na tom zvláštního) a mě je taky špatně. Ovšem teploměry se proti mě nejspíš spikly. Jak můžu mít 35,7° ???? Chvilku jsem žehlila a potom hledala s mamkou kam pojedem na dovolenou. No a teď píšu článek (to by vás asi nenapadlo) a poslouchám Kabáty (prostě nej skupina na které jsem vyrůstala =)).

Tady máte jednu fotečku ze včerejška. Napadlo mě vydělat foťák až když jsme odcházeli takže super =D Máme jen pár fotek.


Musím říci že ten náš starej foťák mě už štve. Vedu boj za to abych dostala novej na narozeniny.

Váš Pucíček
 


Anketa

Zahraniční vs. čeští a slovenští interpreti

zahraniční
čeští a slovenští

Komentáře

1 Michael Michael | Web | 26. února 2012 v 14:26 | Reagovat

Bude hodnocení 2.kola VGS?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama