20.2.2012. // Úklidové komando jménem babička

20. února 2012 v 19:00 | Pucíček |  O mě a mém životě
Než se dostanu k hlavnímu tématu článku tak ještě pár věcí na úvod.
Tenhle týden je třída na lyžáku. Já nejela a tak jsme s kámoškou byli šoupnuty do vyššího ročníku. Upřímě přemluvím mamku abych koncem týdne už nemusela jít vůbec. Je tam totiž nuda. Sice jsem si vzala noťas, ale nešlo mi chytnout wifinu a tak jsem se jen chvilku dívala na film. A nový spolužáci ? NO COMENT. Ještě že máme každej den jen pět hodin.

Navíc jsem totálně vyčerpaná. Od soboty jsem začala pravidelně cvičit kvůli bodům 6 a 7 na mém wishlistu. Musím říci že se mě to zatím daří na výbornou.
Také jsem dneska hodně experimentovala s layoutama. Nakonec jsem nastavila ten úplně nejjednoduší a vlastní výroby. Jak se vám líbí ? Hlasuj v anketě.


Tak a teď už k názvu článku.
Víte, mi bydlíme i s babičkou a dědem. Oni mají dolní patro, my horní a já se ségrou podkroví. Babička k nám nahoru přijde tak jednou za měsíc a to jenom vyřídit když něco naléhavého potřebuje. No, ale dneska se začali dít věci protože mamka odjela na několika denní školení.

Táta je odpoledne v práci až do půlnoci takže čtyřletou sestru hlídám já a babička. No a jen co jsem přišla ze školy tak tady u nás babička už umývala nádobí a uklízela co se dalo. No nádobí a zalejvání kytek by mě tak nevadilo ovšem potom se pustila do úklidu mého pokoje což mě už začo značně vadit. Začala mě přeskládávat oblečení ve skříni a nadávala že nikdy neviděla aby kalhotky byli ve stejném šufleti jako ponožky. NO DÁVÁ TOHLE SMYSL ? Jsem jí řekla ať mě nechá věci na pokoji že v tom mám vlastní systém. No tak jako že jo, ale aspoň vysaje. No tak já jako odejdu pocitem vítězství. Jenže se tam asi za tři minuty vrátím, protože neslyším vysavač a ona mě tam znovu přeskládává věci. Takže jsem tam musela zůstat a dohlídnout aby už nic nepřeskládávala či zkrátka neuklízela. Samozřejmě za cenu že jsem si poslechla dlouhou přednášku o tom jak správně vysávat. BOŽE.

Ovšem i přes její posedlost úklidem a čistotou je babička vážně super a rozhodně bych neměnila. Teď nám udělala pizzu takže čau.
 


Anketa

Líbí se ti můj design ?

ano
ne

Komentáře

1 The Crayon The Crayon | Web | 20. února 2012 v 19:03 | Reagovat

K tomu cvičení bych se měla taky dostat, ale prostě se k tomu né a né donutit. Jinak já naštěstí s babičkou a s dědou nebydlím. Kdyby jo, tak bych asi chcípla. Sgačilo mi jak nás babička navštěvovala když měla ještě klíč od našeho bytu každý den, přoád uklízela, přišla jsem domů a byla tam. Jsme se rozhodli vyměnit zámek ať už neotravuje:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama