15.2.2012. // Miluje mě ten bůh nebo nenávidí ?

15. února 2012 v 17:49 | Pucíček |  O mě a mém životě
No tak dneska byl vážně zajímavej den. Nejdřív byl příšernej, pak úžasnej a pak zase příšernej. No zkrátka jak na houpačce.


Ráno nebo spíš začátkem dopoledne mě naštvalo pár lidí. Nic vážného, ale prostě mě to nasralo. Potom jsme psali diktát. Což je věc která mě nasrala asi ze všeho nejvíc. No vlastně jsem se nasrala na sebe. Byl to podle učitelky ,,primitivní" diktát. U slova žvýkat jsem si nebyla jistá které I/Y tam mám napsat. Několikrát jsme to přeškrtala a nakonec tam napsala měkké což je samozřejmě blbě. Navíc od slova žvýkat tam byli tři slova takže hned tři chyby. To rozhodně nasere.

Potom jsem dostala několik známek. No nejsou špátné, ale očekávala jsem lepší. Jak říká děda: ,,Nemiř vysoko. Potom nebude ten pád na zadek tolik bolet". Ale poznávačka z biologie se mě povedla takže super =).

Poslední hodinu jsme měli ajinu. No vůbec jsme se neučili, protože se nám ztratil spolužák. On byl ve škole a na šestou hodinu nepříšel. No tak jsme prostě zalarmovali třídního jestli neví kde je a ten ho hledal. Nakonec příšel deset minut před koncem hodiny. Prý zapoměl že máme šestou hodinu. Uvědomil si to prý až na nádraží a tak se vrátil (nádraží je od školy skoro 1km + cesta zpátky je do kopce). Nakonec učitelka byla hodná a jako neomluvenou hodinu to nepočítala.

Jinak nevím jestli jste to viděli ve zprávách nebo na netu. Jde o video na kterém patnáctiletý kluk brutálně zbil dvanáctiletého školáka. Video i s infem najdete v tomto článku. Video bylo natočeno za naší školou. Akorát, že účastníci patřili na základku a ne k nám na gympl. No což je docela příšerny.

Teď si zopáknu na zítřek chemii a potom se budu snažit věnovat článkům taky patřící do jiné rubriky než Deníček. Asi začnu tím, že napíšu článek na téma týdne. Uvidíme. .
 


Anketa

Baví tě moje články ?

ano
ne
jak kdy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama